رویه های ارسال سفارش

ارسال کالا در ایفردا به دو روش صورت میگیرد:

روش ارسال تیپاکس:

ارسال کالا از طریق شرکت تیپاکس، که در سراسر ایران فعالیت می‌کند، انجام می‌شود. هزینه ارسال سفارشات بر اساس تعرفه شرکت تیپاکس (پس کرایه) تعیین می‌شود. هزینه ارسال بسته به وزن، حجم، ابعاد کالا و فاصله ارسال کالا از مبدا تا مقصد متفاوت است. پس از دریافت سفارش شما توسط شرکت تیپاکس، یک پیامک به تحویل‌گیرنده کالا ارسال می‌شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری و نام و شماره تماس تحویل‌گیرنده است. مشتری می‌تواند با ورود به سامانه پیگیری مرسوله تیپاکس به آدرس تیپاکس و وارد کردن کد رهگیری در پیامک، وضعیت ارسال کالای خود را مشاهده کند.

روش ارسال پست پیشتاز:

 

ارسال کالا از طریق شرکت پست، که در سراسر ایران خدمات ارائه می‌دهد، انجام می‌شود. هزینه ارسال سفارشات بر اساس تعرفه شرکت پست (که در سایت این شرکت قابل مشاهده است) بسته به وزن، حجم، ابعاد کالا و فاصله ارسال کالا از مبدا تا مقصد متفاوت است. پس از دریافت سفارش شما توسط شرکت پست، یک پیامک به تحویل‌گیرنده کالا ارسال می‌شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری و نام و شماره تماس تحویل‌گیرنده است. مشتری می‌تواند با ورود به سامانه پیگیری مرسوله پست به آدرس https://tracking.post.ir و وارد کردن کد رهگیری در پیامک، وضعیت ارسال کالای خود را مشاهده کند.

زمان ارسال

زمان پردازش، زمان مورد نیاز برای آماده‌سازی کالای خریداری شده توسط تیم ایفردا (شامل تاییدیه مالی، صدور فاکتور، صدور برگ خروج از انبار، بسته‌بندی مناسب و آماده‌سازی جهت ارسال) است و با زمان تحویل کالا به مشتری متفاوت می باشد. زمان تحویل سفارش به مشتری بسته به شهر مقصد، نوع ارسال و نوع شرکت ارسال کننده متفاوت است. در شهر کرج، ایفردا میتواند از پیک‌های موتوری برای ارسال کالا استفاده کند، و برای ارسال کالا به شهرستان‌ها از تیپاکس و پست پیشتاز به همراه بیمه‌نامه باربری استفاده می‌نماید.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!